Kontakt oss

 BARNEVERNKOMPETANSE AS

Post og besøks adr:         Sandakerveien 24C, 0473 Oslo, Inng. A1, 4 etg.

Tlf.  91 59 57 74                  E-post: post@barnevernkompetanse.no

 

 

Daglig leder Stine Eriksen

Tlf. 99 33 71 11                  E-post: stine.eriksen@barnevernkompetanse.no

 

Avdelingsleder tiltak Lillian Rognstad

Tlf. 90 05 97 64                 E-post: lillian.rognstad@barnevernkompetanse.no

 

Avdelingsleder saksbehandling Lene Skauen Bergh

Tlf.  94 98 90 97            E-post: lene.skauen.bergh@barnevernkompetanse.no

 

Fagkonsulent Anette Gjernes

Tlf.  94 45 04 94            E-post: anette.gjernes@barnevernkompetanse.no

 

Koordinator Patrik Eriksen

Tlf. 99 33 81 11                  E-post: patrik.eriksen@barnevernkompetanse.no

 

Send oss en henvendelse