Kontakt oss

BARNEVERNKOMPETANSE  AS

Post og besøks adr:  Sandakerveien 24 C, 0473 Oslo, Inng. A1, 4 etg.

E-post:  post@barnevernkompetanse.no   Tlf.  91 59 57 74 

  

                 

 

Daglig leder Stine Eriksen

Tlf. 99 33 71 11             E-post: stine.eriksen@barnevernkompetanse.no

 

Økonomiansvarlig Patrik Eriksen

Tlf. 99 33 81 11            E-post: patrik.eriksen@barnevernkompetanse.no

 

Koordinator Martin Haugland 

Tlf. 99 33 91 11            E-post: martin.haugland@barnevernkompetanse.no

 

 Avdelingsleder saksbehandling Lene Skauen Bergh

Tlf. 94 98 90 97           E-post: lene.skauen.bergh@barnevernkompetanse.no

 

Avdelingsleder tiltak Maren Kjellsen

Tlf. 90 05 97 64           E-post: maren.kjellsen@barnevernkompetanse.no

 

Fagkonsulent  Anette Gjernes

Tlf. 95 45 04 94           E-post: anette.gjernes@barnevernkompetanse.no

 

Rekrutteringsansvarlig Linda Nordli

Tlf. 99 33 61 11           E-post: linda.nordli@barnevernkompetanse.no

 

 

 

Send oss en henvendelse