Kontakt oss

 BARNEVERNKOMPETANSE  AS

 Post og besøks adr:         Sandakerveien 24C, 0473 Oslo, Inng. A1, 4 etg.

 Tlf.  91 59 57 74                  E-post: post@barnevernkompetanse.no

 

 

Daglig leder Stine Eriksen

Tlf. 99 32 71 11                  E-post: stine.eriksen@barnevernkompetanse.no

 

 Avdelingsleder saksbehandling Lene Skauen Bergh

Tlf.  94 98 90 97            E-post: lene.skauen.bergh@barnevernkompetanse.no

 

Fagkonsulent   - Tiltakstjenester Anette Gjernes

Tlf.  95 45 04 94            E-post: anette.gjernes@barnevernkompetanse.no

 

Koordinator Patrik Eriksen

Tlf. 99 33 81 11                  E-post: patrik.eriksen@barnevernkompetanse.no

 

Rekrutteringsansvarlig Linda Nordli

Tlf. 99 33 61 11                  E-post: linda.nordli@barnevernkompetanse.no

 

 

 

Send oss en henvendelse